Úvodní strana |  Registrace |  Přihlášení |  Zobrazit košík


Home » Prodejní podmínky

Prodejní podmínky

Způsob objednání

Objednávat si můžete on-line přímo na našich stránkách. Registrace není nutná, při vyplnění Vašich údajů pak oznažíte možnost "bez registrace - jednorázový nákup". Stálým zákazníkům však nabízíme slevy a bonusy a Vaše registrace nám pomáhá evidovat Vaše nákupy. Pokud Vám z nějakého důvodu nefunguje přímé objednávámí, máte možnost zaslat objednávku jako obyčejný email na naši e-mailovou adresu obchod@cesketropy.com. Pokud chcete, můžete objednávku zaslat i písemně na naši adresu uvedenou v kontaktních informacích, popřípadě zavolat na telefonní číslo uvedené tamtéž. Rostliny si můžete vyzvednout i osobně - viz Způsob dodání níže.

Dotazy ohledně pěstování rostlin zasílejte na email: konzultace-cesketropy.seznam.cz


 Dodací podmínky

Zboží expedujeme ve vámi navrženém termínu a to každý týden od pondělí do středy, abychom měli jistotu , že rostliny budou dodány do konce týdne.
Před odesláním zásilky Vás budeme telefonicky informovat o předpokládaném termínu dodání, abychom si byli jisti, že si můžete zásilku převzít.
Při platbě na proforma fakturu je tato doba stejná jako u dobírky, ale začíná běžet po připsání platby na náš účet.
Rostliny si můžete vybrat i osobně během otevírací doby. Pokud byste si přáli nakoupit mimo pracovní dobu, prosíme předem o telefonický kontakt.
Vzhled zasílaných rostlin se nemusí shodovat s ilustračními fotografiemi prodejních rostlin ale vzhledem k tomu, že jsou fotografie pravidelně aktualizovány, rostlina kterou obdržíte, se od rostliny na ilustračním snímku příliš lišit nebude. Velikost zasílaných rostlin odpovídá velikosti v popisu jednotlivé položky.


 

Způsob dodání

Objednané zboží odesíláme kurýrní službou v kartonech nebo na paletách, podle velikosti a množství rostlin. Zboži si můžete vyzvednout i osobně v pátek od 10:00 - 16:00 a v sobotu od 9:00 do 11:00. Po předchozí dohodě je osobní odběr možný kdykoliv.


 

Ceny za přepravu včetně balného a dobírky (bez 15% DPH):

Kurýrní služna, dobírka do 5 kg, 180 Kč
Kurýrní služna, dobírka 5 až 15 kg, 230 Kč
Kurýrní služna, dobírka 15 až 30 kg, 300 Kč

Ceny větších rostlin, zasílaných na paletách budou upřesněny před odesláním.

Orientační ceny paletových zásilek včetně dobírky a palety:

Paleta do 50 kg: 430 Kč
Paleta do 75 kg: 600 Kč 

 

Přesnou cenu za paletovou zásilku upřesníme po obdržení Vaší objednávky. Zboží zašleme na základě Vašeho souhlasu s cenou za přepravu. Informaci o ceně přepravy Vám na požádání sdělíme i bez objednávky.
 

 Reklamační řád

V souladu se zákonem č. 367/2000 možnost odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. To musí být zasláno v původním stavu. O odstoupení od smlouvy musí být předem hlášeno emailem nebo telefonicky.

Dojde-li k úhynu rostlin do 2 měsíců po převzetí z důvodu prokazatelně způsobených dodavatelem, má zákazník nárok, po predložení dokladu o zaplacení, na náhradní rostliny nebo penežní vyrovnání. Naše firma ručí za kvalitu, udanou mrazuodolnost a druhovou pravost rostlin a jejich zdravotní stav. Reklamaci můžete uplatnit emailem nebo telefonicky.